Ta gjerne kontakt for spørsmål, og velkommen til vår utstilling.

Vi minner om at vi forhandler kun med byggmester/entreprenør, så det enkleste er om du tar kontakt via den fagpersonen du benytter.

Steinar Lyseng
Steinar Lyseng
Salgsansvarlig
Tlf. 91 12 12 91
steinar@vyrk.no
Ole Peter Tangnæs
Ole Peter Tangnæs
Daglig leder
Tlf. 90 72 30 17
ole@vyrk.no
Per Ola Solberg
Per Ola Solberg
Salg
Tlf. 40 86 48 22
per@trysil-interiortre.no
Guro Håvelsrud Odden
Guro Håvelsrud Odden
Markedsansvarlig
Tlf. 97 47 74 55
guro@vyrk.no
Svein Ove Bolstad
Svein Ove Bolstad
Driftsleder/salg
Tlf. 91 76 51 31
svein-ove@vyrk.no
Morten Lyseng
Morten Lyseng
Salg
Tlf. 46 44 88 50
morten@vyrk.no
Martin Fondt
Martin Fondt
Prosjektering/salg
Tlf. 48 13 64 63
martin@trysil-interiortre.no
Terje Stendebakken
Terje Stendebakken
Salg
Tlf. 91 67 47 97
terje@vyrk.no
Frank Overdevest
Frank Overdevest
Salg
Tlf. 47 71 24 95
frank@vyrk.no
Roar Nordsveen
Roar Nordsveen
Salg
Tlf. 99 05 05 22
roar@trysil-interiortre.no
Reidar Lyseng
Reidar Lyseng
Økonomi
Tlf. 90 86 07 11
reidar@vyrk.no
Erlend Grubben
Erlend Grubben
Salg
Tlf. 94 82 78 67
erlend@vyrk.no
Irene Goflebakke
Irene Goflebakke
Marked/produktutvikler
Tlf. 91 34 91 54
irene@vyrk.no