Ta gjerne kontakt for spørsmål, og velkommen til vår utstilling.

Vi bistår deg i små og store byggeprosjekter. Du vil alltid få best pris dersom du forhandler gjennom byggmester/entreprenører, men ta gjerne kontakt for spørsmål.

Ole Peter Tangnæs
Ole Peter Tangnæs
Daglig leder
Tlf. 90 72 30 17
ole@vyrk.no
Terje Stendebakken
Terje Stendebakken
Salg
Tlf. 91 67 47 97
terje@vyrk.no
Christian Lohne
Christian Lohne
Produksjonsleder Trysil
Tlf. 95 20 14 12
christian@vyrk.no
Guro Håvelsrud Odden
Guro Håvelsrud Odden
Markedsansvarlig
Tlf. 97 47 74 55
guro@vyrk.no
Roar Nordsveen
Roar Nordsveen
Salg
Tlf. 99 05 05 22
roar@vyrk.no
Steinar Lyseng
Steinar Lyseng
Marked og innovasjonsleder
Tlf. 91 12 12 91
steinar@vyrk.no
Martin Fondt
Martin Fondt
Prosjektering
Tlf. 48 13 64 63
martin@vyrk.no
Erlend Grubben
Erlend Grubben
Produktansvarlig
Tlf. 94 82 78 67
erlend@vyrk.no
Even Viken
Even Viken
Salg
Tlf. 90 96 95 36
even@vyrk.no
Per Ola Solberg
Per Ola Solberg
Salg
Tlf. 40 86 48 22
per@vyrk.no
Morten Lyseng
Morten Lyseng
Salg
Tlf. 46 44 88 50
morten@vyrk.no
Reidar Lyseng
Reidar Lyseng
Økonomi/forretningsutvikler
Tlf. 90 86 07 11
reidar@vyrk.no
Irene Goflebakke
Irene Goflebakke
Marked/Produktutvikler
Tlf. 91 34 91 54
irene@vyrk.no
Frank Overdevest
Frank Overdevest
Salgsansvarlig
Tlf. 47 71 24 95
frank@vyrk.no
Svein Ove Bolstad
Svein Ove Bolstad
Produksjonsleder/salg Rogne
Tlf. 91 76 51 31
svein-ove@vyrk.no
Tone Hyllvang
Tone Hyllvang
Interiørarkitekt
Tlf. 91 61 43 03
tone@vyrk.no
Lene Ligaard
Lene Ligaard
Økonomiassistent
Tlf. 46 89 66 17
lene@vyrk.no